Ness v Amsterdamu na European Utility Week

Co Ness letos představil na jedné z nejdůležitějších akcí světa utilit...

 

Ness - jako úspěšný integrátor SMART projektů - ani letos v říjnu nechyběl na jedné z nejdůležitějších akcí světa utilit. S norským partnerem Powel AS jsme na našem stánku společně vítali klienty i partnery při veletrhu European Utility Week v nizozemském Amsterodamu.

Na akci se prezentovalo přibližně 350 vystavovatelů z celého světa a přišlo asi 8000 návštěvníků. Mnozí z nich s námi hovořili na téma Smart Metering, simulačních testů, prediktivních systémů či našich zkušeností z pilotních projektů v ČEZ či maďarském EON.

Vzhledem k vývoji světových energetických trhů byla na veletrhu k vidění celá škála zajímavých technologií, jejichž nosným tématem byla integrace inteligentních technologií v energetice od přenosové soustavy až ke koncovému zákazníkovi. K vidění byly hardwarové komponenty, aplikace pro odečtové centrály, projekty na téma elektromobilita či integrační platformy pro úspěšné implementace technologií v oblasti Smart Metering s návazností na Smart Home, Smart Grid a Smart City.

Na vlastní oči jsem se mohl přesvědčit, že naši klienti i partneři uznávají Ness jako významného hráče na poli utilit a projevují zájem o přímou spolupráci. Při rozhovorech oceňovali především naše zajímavé reference a zkušenosti.